Auto-Yacht Zenon Szymański

ul. Rubinowa 5/36
70-778 SzczecinTel.: +48 91 46 41 417
Kom.: +48 505 157 180
for English: +48 881 412 826

email: autoyacht@interia.pl
www.autoyacht.pl


Um eine Anfrage zu stellen oder einfach Kontakt mit uns aufzunehmen, verwenden Sie bitte das unten stehende Formular oder die Daten aus der rechten Spalte.


  Referenz

  Witam Cie Zenek
  Załączam Ci fragment korespondencji do kpt.Kulińskiego

  Wielce Szanowny Don Jorge. ( kpt. Kuliński )
  Po wielu latach czytania Twojej strony zrobiliśmy to wreszcie, to znaczy – mamy jacht morski, niewielki i ciasnawy ale bardzo dzielny i nam sie podoba a wiadomo że zgrabne jachty dobrze żeglują. Kupiliśmy w Holandii, a przywiózł nam ją na lawecie Zenek Szymański ze Szczecina polecony przez Ciebie-bardzo solidna firma. Załatwił mi prawie wszystko tzn.załadunek ,transport,rozładunek w Szczecinie w swoim klubie który udzielił mi gościny na czas remontu. Mogę polecic go wszystkim czytelnikom twojej strony.
  Jest to konstrukcja włoska Cristina 23 zarejestowana obecnie jako „Silba“ nr POL 7105.Jesteśmy po próbnych rejsach Szczecin -Trzebież -Wolin, i w tym sezonie planujemy rejs na wody niemieckie.

  Witalis Plewa

  Wyrażam pozytywną opinię na temat zakupionego niedawno przeze mnie stojaka do łodzi żaglowej typu Moody 31 o wadze 5,5 tony.

  W moim przekonaniu stojak spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Jego główną zaletą jest możliwość wielopłaszczyznowej regulacji umożliwiająca w krótkim czasie dopasowanie łap do dna łodzi, która znajduje się jeszcze na dźwigu.

  Poza tym stojak łatwo się montuje, składa i przewozi.

  (kopia dokumentu)

  Piotr Wyganowski