Auto-Yacht Zenon Szymański

ul. Rubinowa 5/36
70-778 Szczecin

Tel.: +48 91 46 41 417
Kom.: +48 505 157 180
for English: +48 881 412 826

email: autoyacht@interia.pl
www.autoyacht.pl


W celu przesłania zapytania lub po prostu kontaktu z nami proszę skorzystać z poniższego formularza lub danych z prawej kolumny.


  Klienci o nas

  Bardzo dobry profesjonalny kontakt. Usługa dotyczyła transportu jachtu balastowego z 1956 roku typu Grzywacz ze Stepnicy k/Szczecina do Kruszwicy na przystań na jeziorze Gopło.
  Trasa miała ok 350 km. Instalacja jachtu na przyczepie przebiegła bardzo sprawnie za sprawą doświadczenia Pana Zenona, który przewodniczyl przedsięwzięciu.
  Dnia następnego o wczesnych godzinach rannych jacht był na miejscu w Kruszwicy. Rozładunek na stojak stacjonarny również przebiegło nadzwyczaj sprawnie po raz kolejny dzięki doświadczeniu Pana Zenona. Jednym słowem pelen profesjonalizm i brak jakich kolwiek problemów technicznych. Perfekcyjne przygotowanie jachtu sprawiło, iż jacht dotarł na miejsce bez żadnych uszkodzeń ani zarysowań

  Łukasz Szczepaniak, lukasz.szczepaniak.pl@wp.pl
  Stojak pod jacht CONRAD 760 RT, waga 2T
  Witam
  Sz Panie Zenonie pragnę jeszcze raz podziękować za stojak który zamówiłem u Pana  do jachtu typu Conrad 760 RT ,przed postawieniem jachtu na stojak miałem małe obawy czy wszystko będzie pasować wstępnie podpory ustawiłem jak w starym drewnianym stojaku i o dziwo jak tylko dźwigowy wstawiał jacht na stojak przeprowadziłem niewielkie korekty na wachliwych łapach podpierających tak ja chciałem . Stojak został zamówiny na wiosnę z terminem wykonania i dostarczenia na koniec lipca a już w czerwcu firma Auto yacht dostarczyła stojak pod wskazany adres. Wykonanie i spasowanie stojaka jest poprawne  a montaż nie wymaga  żadnego wysiłk jest poprostu dziecinnie łatwe. Pozostaje mi tylko zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z usług firmy Auto Yacht a napewno będziecie mile zaskoczeni.Załączam fot Conrada na nowym stojaku. Cechy firmy Auto Yacht można zawrzeć tak:
  1. fachowość
  2. termonowość
  3. jakość
  4. dobra cena
  Tak trzymać!!
  Pozdrawiam
  Sławomir Paszko
  Sławomir Paszko, spaszko2@gmail.com